וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

"טסים עם דגל ישראל" - אל על מחלקת כרטיסי טיסה לחיילים

עודכן לאחרונה: 21.2.2024 / 14:32

במסגרת הקמפיין החדש, אל על מחלקת כרטיסי טיסה לחיילי סדיר ומילואים שנקראו לדגל ב-7 באוקטובר, ולא שוכחת גם את מטה משפחות החטופים, אותו היא מלווה מאז פרוץ המלחמה

במציאות הנוכחית, "הכי בבית בעולם" הפך להיות הרבה יותר מסלוגן שיווקי/אל על

הסלוגן "הכי בבית בעולם" שמלווה את חברת התעופה אל על מזה שנים, מקבל משמעות חדשה נוכח האנטישמיות הפושטת בעולם והעובדה שחברות תעופה רבות הפסיקו להציע טיסות לישראל וממנה. החברה, שמפרוץ המלחמה שומרת על הגשר האווירי מישראל לעולם, עלתה בקמפיין חדש תחת המסר "טסים עם הדגל". מדובר בקמפיין רחב היקף שיעלה בטלוויזיה, בדיגיטל, ברשתות חברתיות ובשילוט חוצות באמצעות משרד הפרסום 'מקאן'. בנוסף, כחלק מהוקרת משרתי צה"ל בסדיר ובמילואים, אל על תצא בסדרת מהלכים שייחשפו בימים הקרובים.

בזמן שמרבית חברות התעופה ממשיכות להתמהמה בחזרה לטיסות סדירות לישראל וממנה, הקמפיין החדש של אל על מביא לידי ביטוי את הסיפור הישראלי של ה-7 באוקטובר, במסגרתו אלפי ישראלים ששהו בחו"ל גילו על המתרחש בארץ והחלו לחפש דרך לשוב הביתה לישראל בהקדם. בסרטון, בדומה למציאות, החברים מגלים כי כל הטיסות לישראל בוטלו, ואל על נותרה כמעט לבדה בהפעלת טיסות לישראל וממנה.

טיסות אל על בתחילת המלחמה התאפיינו בצעירים רבים שקטעו את הטיול שלהם, והגיעו למילואים להילחם על המדינה. מהות הקמפיין והסרטון היא להצדיע לחיילי המילואים על מסירותם, כמו גם לבטא את מחויבותה של אל על לאזרחי ישראל בתקופת המלחמה והשגרה כאחד, תוך שמירה על השמיים פתוחים עבור נסיעות עסקים, טיסות התאווררות וכדומה. אבל בעוד שבסרטון החברים נפגשים שוב לאחר ארבעה חודשי לחימה אינטנסיביים וטסים להשלים את הטיול שלהם, במציאות הדברים נראים קצת אחרת.

אל על מתגייסת למטה משפחות החטופים

מיומה הראשון של המלחמה, אל על לקחה חלק במאמץ הלאומי, נרתמה להטסת מטען, אנשי מילואים, משפחות החטופים ועוד. במסגרת התגייסותה של החברה כשותפה מלאה של מטה משפחות החטופים, יתרמו 15% משלטי החוצות שרכשה במסגרת הקמפיין, לשימושו המלא של המטה.

בנוסף לסיוע ולעבודה עם מטה החטופים, אל על מצדיעה למשרתי צה"ל בסדיר ובמילואים, ותצא בסדרת מהלכים להוקרתם שיחשפו בימים הקרובים.

נדב חנין, סמנכ"ל שיווק, דיגיטל ותקשורת באל על: "הקמפיין מביא לידי ביטוי את הסיפור הישראלי של תחילת המלחמה ומראה לנו פעם נוספת כמה אל על שזורה בהיסטוריה של מדינת ישראל כגשר האווירי המחבר בין ישראל לעולם. אנחנו גאים להיות חברת התעופה הישראלית שנושאת על זנב מטוסיה את דגל ישראל, ושומרת על לוח טיסות מגוון לעשרות יעדים בעולם, תוך הקפדה על ביטחון נוסעינו ובטיחותם. בארבעת החודשים האחרונים אנחנו מלווים את מטה משפחות החטופים באופן צמוד ומסייעים להם בכל הנדרש, בין היתר בהטסת נציגי משפחות החטופים למשימות דיפלומטיות, ובהטסת מיצגים להעלאת המודעות הבין-לאומית. נמשיך לעשות כל שביכולתנו לסייע להם ולהעלות את המודעות לנושא, וכחלק מהקמפיין חברת אל על תרמה 15% משלטי החוצות למטה משפחות החטופים, כדי שהמסר להחזרתם הביתה ימשיך להדהד ברחבי ישראל".

בעקבות הקמפיין ספגה החברה ביקורות רבות על כך שמצד אחד היא מפרגנת לחיילים בפרסומת ואילו מצד שני היא אינה עושה דבר כדי לעזור להם. בתוך כך החליטו באל על להרים את הכפפה והקצו מספר מוגבל של כרטיסים בחינם כדי להעניק בחזרה לאלה שתרמו להגנת המדינה בתקופה הזו. משרתים בצה"ל בשירות סדיר ומילואים ששירתו לפחות 30 יום שהינם חברי מועדון הנוסע המתמיד של אל על או מצטרפים חדשים (ההצטרפות חינמית) יוכלו לקבל כרטיס טיסה במתנה, למעט תשלום מסי נמל, למגוון יעדים באירופה.

הרישום לקבלת קוד הקופון יתאפשר עד ה-26.2.24 או עד גמר המלאי, המוקדם מבניהם, וקודי הקופון ניתנים למימוש עד ה-29.2.24, לטיסות הממריאות מישראל החל מה-5.5.24 ועד ה-17.2.25, עבור כרטיסי classic בלבד (מחלקת תיירים) הכוללים מזוודה ובחירת מושב.

מלאי הכרטיסים וזמינות התאריכים מוגבל - מהרו להירשם!

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully